Go back
General characteristics
| Item number | PRQPLF-06 |
| EAN code | 9090171029253 |
| Technology | LED |
| Type | LUMINAIRE |
| Family | PANELS |
| Line | PR-QUADRO |
Dimensions
| Length | 120 mm |
| Width | 120 mm |
| Thickness | 30 mm |
| Net weight | 48 gr |
Packing
| Package | Box |
| Gross weight | 90 gr |
| Master Carton | 24 pz |
| Inner Carton | 1 pz |
Technical features
| Dimmable | N |
Other characteristics
| Warranty years | 2 |