Go back
WALLWASHER
REGOLO - ACC
REG-BRK75
REGOLO represents the highest point of facade lighting technology, enhancing architectural details with precise light.
General characteristics
| Item number | REG-BRK75 |
| EAN code | 9090171025446 |
| Type | ACCESSORY |
| Family | WALLWASHER |
| Line | REGOLO - ACC |
Dimensions
| Length | 75 mm |
| Width | 46 mm |
| Thickness | 32 mm |
| Net weight | 39 gr |
Packing
| Package | Box |
| Gross weight | 56 gr |
| Master Carton | 50 pz |
| Inner Carton | 1 pz |
Technical features
| Dimmable | N |
Other characteristics
| Warranty years | 5 |
| RAL | 9006 |